FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest
18Ağustos2012
PDFYazdıre-Posta

Travelife Ödülleri

Oduller

Eğer tesisiniz bağımsız denetçiler tarafından gerçekleştirilen denetimde Travelife Sürdürülebilirlik Kriterlerine uygunluk sağlıyorsa Travelife Bronz, Travelife Gümüş, Travelife Altın ödüllerinden birini almaya hak kazanır.

 

Kazandığınız Travelife logolu bu ödülü tüm pazarlama araçlarında kullanabilirsiniz. Ayrıca Travelide Sürdürülebilirlik Sitemini destekleyen TUI, Thomas Cook, Kuoni Travel, Virgin Holidays gibi dünyanın önde gelen tur operatörleri tesislerinizin pazarlamasında size öncelik sağlayacaklardır.

Travelife Ödülleri 2 yıl geçerli olup süre bitiminde yapılacak izleme ve değerlendirme sonucu ödülünüzü devam ettirir veya daha üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

 

Travelife Sürdürülebilirlik Ödülüne hak kazanabilmek için uygulanması gereken şartlara aşağıdaki linkte ulaşabilirsiniz.

 

Travelife Sürdürülebilirlik Kriterleri

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı 2011 yılı Turizm Potansiyelinin Değerlendirilmesi Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan bu web sitesinin içeriği Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı ve/veya Kalkınma Bakanlığı?nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Alanya Ticaret ve Sanayi Odası?na aittir.