FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest
17Eylül2012
PDFYazdıre-Posta

Travelife Otellere Anlatılıyor

001Sorumlu Turizm Sorunsuz Gelecek Projesi faaliyetleri kapsamında 30 Konaklama Tesisine Travelife Sürdürülebilirlik Sistemi anlatılacak ve kriterleri yerine getiren 10 Konaklama Tesisi Travelife Sertifikasyonuna dahil edilecektir. Bu kapsamda Travelife Sürdürülebilirlik Sistemine dahil olmak isteyen Konaklama Tesisleride söz konusu eğitimlere devam edilmektedir. Birim Müdürlerine verilen eğitimlerin tesislerin kendi eğitim mekanizmalarıyla birlikte personellerine aktarılacağı ve bölgemizde bulunan 900 personelin Sürdürülebilir Turizm bilincine sahip olacağı amaçlanmıştır.

 Sözkonusu eğitimler sonrasında tesislerine Travelife Sürdürülebilirlik Sistemi Sertifikasyonunu edinmek isteyen konaklama tesisleri'nin sertifikasyon bedelleri Proje bütçesi tarafından karşılanacaktır.

002

003

004

 

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı 2011 yılı Turizm Potansiyelinin Değerlendirilmesi Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan bu web sitesinin içeriği Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı ve/veya Kalkınma Bakanlığı?nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Alanya Ticaret ve Sanayi Odası?na aittir.